mgr Daria Dekowska

Psycholog, Seksuolog
mgr Daria Dekowska | Psycholog Seksuolog | Pracownia Intymności

O mnie

Jestem magistrem Psychologii. Ukończyłam jednolite studia magisterskie na Uniwersytecie Gdańskim oraz studia podyplomowe z Seksuologii klinicznej (Uniwersytet SWPS Sopot).

Dodatkowo, jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.

Doświadczenie

Swoje doświadczenie zdobywałam pracując m.in. w placówce opiekuńczo – wychowawczej o typie specjalistyczno – terapeutycznym, a także w stowarzyszeniu działającym w obszarze penitencjarystyki oraz przemocy w rodzinie.Posiadam doświadczenie w pracy z osobami zagrożonymi wykluczeniem społecznym ze względu na zaburzenia psychiczne, traumy wczesnodziecięce (w tym również wykorzystanie seksualne), niepełnosprawność intelektualną, osadzenie w zakładzie karnym członka rodziny, przemoc w rodzinie.

Odbyłam także staż w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia oraz w Zakładzie Seksuologii Klinicznej w Warszawie.

Z kim pracuję

Oferuję pomoc dla osób, które potrzebują wsparcia w obszarach:

  • seksualności (na przykład: zbyt niskie / wysokie libido, odczuwany dyskomfort, lęk, ból lub cierpienie, brak reakcji genitalnej, przedwczesny wytrysk, brak satysfakcji seksualnej, zaburzenia preferencji seksualnych, przemoc seksualna),
  • relacji interpersonalnych (kryzys w związku, przemoc, trudności w komunikacji, trudności w budowaniu / utrzymywaniu satysfakcjonujących relacji),
  • samoakceptacji / poczucia własnej wartości,
  • wykluczenia społecznego
  • lub zmagają się z kryzysem życiowym.

Obecnie pracuję zarówno z osobami dorosłymi, jak i z młodzieżą. Oferuję także wsparcie dla dzieci w wieku szkolnym, które przejawiają zaburzenia zachowania oraz emocji. Ponadto, wspieram opiekunów, którzy napotykają trudności w relacji z dzieckiem. Pracuję też z parami.

Prowadzę konsultacje psychologiczne, seksuologiczne, psychoedukację, warsztaty oraz szkolenia.

Jestem przyjazna osobom LGBT+.

Jak pracuję

Wiedzę poszerzam w trakcie licznych konferencji oraz szkoleń (m.in. w zakresie samouszkodzeń, kształtowania się nieprawidłowej osobowości oraz seksualności). Swoją pracę poddaję regularnym superwizjom.

W swojej pracy staram się łączyć profesjonalizm oraz kompetencje z wielkim ciepłem i empatią. Podczas spotkań podążam za klientem oraz dostosowuję metody pracy w zależności od jego potrzeb.

Podsumowując, na naszych konsultacjach nie ma tematów tabu. W relacji z klientem ważne są dla mnie przede wszystkim: zaufanie, bezpieczeństwo oraz swoboda.

Opinie na Znany Lekarz

 

Godziny otwarcia:

Wtorek oraz piątek : 12:00 – 20:00 (Przymorze – Gdańsk)

Środa: 12:00 – 20:00 (Ujeścisko – Gdańsk)

Poniedziałek oraz czwartek – konsultacje online

konsultacje online – możliwość umówienia także w inne dni (proszę o kontakt za pomocą SMS lub mailowy)

Umów konsultację

Daria Dekowska – ZnanyLekarz.pl

konsultacje stacjonarnie lub online

Kontakt - mgr Daria Dekowska